Спікери Українського пенсійного Форуму: Віталій Ломакович

Радник Міністра фінансів України, засновник та Голова правління «GROWFORD INSTITUTE»
З квітня 2020 року призначений Радником Міністра фінансів України.

Віталій має 19 років практичного досвіду роботи в банківській системі України на керівних посадах.

З 2019 року стає засновником та Головою правління «GROWFORD INSTITUTE», який займається стратегічними глобальними дослідженнями в сфері економіки і фінансів, оцінкою системних ризиків та розробкою оптимальних шляхів економічного розвитку для країн, регіонів і світу в цілому.

У 2017 році заснував Експертно-аналітичний Центр «Оптіма», сучасний дослідницький центр, український Think Tank із залученням висококваліфікованих фахівців (докторів і кандидатів наук, практиків макрорегулювання), діяльність якого зосереджена на фундаментальних і прикладних наукових розробках, дослідженні монетарної та фіскальної політики, управлінні державним боргом, аналізу інфляції, а також валютної та грошово-кредитної політики Національного Банку України.

У 2016 році стає співавтором «Стратегії розвитку банківської системи 2016-2020: Синергія розвитку банків та індустріалізації економіки», яка була підтримана Комітетами Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та з питань економічної політики.

З квітня 2014 року по вересень 2015 року призначений Верховною Радою України членом Ради Національного банку України. За час роботи брав активну участь у робочих групах та засіданнях Ради Національного банку України.

З лютого 2012 року по квітень 2014 року є Головою Наглядової Ради ПАТ "Науково -дослідного інституту ПРЕА" (м. Львів )

З 2014 року веде активну громадську діяльність. Є засновником Всеукраїнського благодійного фонду «Мрії збуваються» та ініціатором Благодійного проекту «Допомогти ближньому» для неповносправних та людей з обмеженими можливостями, засновником та фундатором Національної премії «Професійні стандарти журналістики», засновником іменної стипендії в Українському Католицькому Університеті.

У 1992 здобув вищу освіту у Львівському державному університеті ім. І. Франка, економічний факультет за фахом «економіст».
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua