Про Український пенсійний Форум

Український пенсійний форум — це експертна платформа, яка стане потужним стартом та фундаментом для розробки пенсійної стратегії України з метою покращення якості життя людей пенсійного віку та захисту їх прав. Ми об'єднуємо суспільство задля створення гідної старості в Україні.

Ініціатор форуму

«Майже 6 років вся моя родина займається благодійністю та підтримує людей літнього віку в Україні. З кожним роком українське суспільство старішає та кількість пенсіонерів тільки збільшується. За цей період мінялись Уряди та Президенти, але нажаль, до нас все більше й частіше звертаються люди за допомогою і ми спостерігаємо негативну динаміку щодо погіршення життя людей в пенсійному віці. А поміж тим — це майже одна третина населення всієї країни. Я впевнена, що необхідно об'єднати зусилля всього нашого суспільства, кожного із нас, залучити експертів задля стратегічних змін, яких так потребують українці.

Ми запрошуємо найкращих фахівців галузі пенсійної реформи, геріатрії та геронтології задля створення єдиної пенсійної стратегії в Україні, яка стане основою для кожного українця бути впевненим в своєму майбутньому, готуватись до нього, а коли настане час — жити в пенсійному віці гідно та отримувати якісні послуги. Також ми залучаємо для підтримки міжнародних партнерів та консультантів, представників різних країн, які вже успішно пройшли цей шлях в своїх країнах та готові допомогти впроваджувати найкращі світові стандарти та практики в Україні. Пенсійний вік — це наше з вами майбутнє і важливо готуватись до нього завчасно».
Ольга Бондаренко
Директор та засновниця благодійного фонду «Let`s help!»

Експертна спільнота

Ми співпрацюємо

Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua