Спікери Українського пенсійного Форуму: Віталій Мельничук

Кандидат економічних наук, доцент, віце-президент Інвестиційної компанії КІНТО
Народний депутат України першого скликання, перший обраний міський голова (мер) Житомира. На своєму професійному шляху має досвід роботи на посаді заступника Голови Рахункової палати України, Науково-експертного управління Верховної Ради, керівником групи радників Прем'єр-міністра України, є експертом ЕЕП з питань пенсійної реформи, членом Редакційної Ради часопису «Український тиждень».

Ініціатор та розробник ряду законодавчих і нормативних актів України з питань економіки, фінансів, пенсійної реформи. Автор понад 90 праць з економіки, фінансів, соціального та пенсійного забезпечення. Керівник авторської групи першого національного шкільного підручника «Економіка» та інші. Автор курсів «Економіка перехідного періоду» та «Накопичувальні пенсійні системи», підготовлених та прочитаних в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія».

Був експертом Програми розвитку ООН в Україні із підготовки Національного «Звіту про людський розвиток», експертом Міжнародної комісії «Блакитна стрічка», членом Міжвідомчої комісії з питань фінансової безпеки при Раді Національної безпеки та оборони України, головним експертом Всеукраїнської громадської організації Реанімаційний пакет реформ (РПР).
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua