Спікери Українського пенсійного Форуму: Віра Чайковська

Доктор медичних наук, професор Інституту геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України
На даний час є завідувачкою лабораторії соціальної геронтології та директором Центру додаткової професійної освіти Інституту геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України, є професором Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, експертом МОЗ України та НСЗУ, почесним професором КазНМУ.

Свою активну громадську діяльність веде у якості члена президії правління Наукового товариства геронтологів і геріатрів України, також є чинним Президентом Асоціації у справах людей похилого віку та інвалідів м. Києва, заступником голови Ліги розвитку паліативної допомоги в Україні та членом президії Організації ветеранів України

У 2010 р пройшла стажування в Інституті паліативної допомоги Хоспісу Сан-Дієго (США). Брала участь в підготовці програми і викладанні перших в Україні американо-українських курсів підготовки медичних сестер з паліативної допомоги (допомога невиліковно хворим). Організувала Наукову школу з геронтології та кафедру геронтології і геріатрії в Казахському національному медичному університеті ім. С. Д. Асфендіярова. Є лектором у вищих навчальних закладах різних країн, таких як Оксфорд (Велика Британія), Східний Мічиганський Університет (США), Центральний європейський університет (Будапешт, Угорщина), Казахська національна медична академія ім. С. Д. Асфендіярова та інших.

Автор понад 250 друкованих праць, підручників, освітніх програм та навчальних курсів для літніх людей та членів їх сімей.

Лауреат конкурсу міжнародних академій рейтингових технологій та соціології "Золота Фортуна», медаль «20 років незалежності України», медаль ВР України «За охорону здоров'я нації», медаль ВР України «Знання, душу, серце-людям».

У 1977 році здобула вищу освіту у Київському медичному інституті за спеціальністю епідеміологія, соціальна медицина та психотерапія.
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua