Спікери Українського пенсійного Форуму: Тетяна Трегобчук

PR-директорка 1+1 media
З 2017 року займається корпоративними комунікаціями одного з найбільших медіахолдингів України – 1+1 media. За цей час соціальні та PR-проєкти плюсів, якими опікується Тетяна, здобули чимало вітчизняних та міжнародних нагород. Зокрема, золото European Excellence Awards, золото Effie Awards, дві відзнаки In2 SABRE Awards і т.д.

У 2019 році стартував соціальний проєкт #забутипровік, який по сьогодні менторить команда Тетяни. Це масштабна соціальна кампанія по протидії ейджизму щодо людей старшого віку. Підґрунтям для її запуску стали дослідження, які свідчать, що в Україні вкорінилися стереотипи, начебто люди зрілого віку не можуть бути креативними, освоювати нові професії чи починати вивчати щось нове. Вони втратили віру в себе, відчувають себе непотрібними суспільству та не беруться за реалізацію власних ідей. Мета проєкту – знищити ці міфи та надихнути українців рухатися далі.

Загалом Тетяна Трегобчук має 14 років у сфері комунікацій: до 1+1 media працювала в благодійному фонді Ріната Ахметова, в агрохолдингу «Мрія» (Continental Farmers Group), супроводжувала проєкти для Мінкульту (Венеційська бієнале, Франкфуртський книжковий ярмарок).

Закінчила Київський інститут міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка (факультет «Міжнародні відносини»).
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua