Спікери Українського пенсійного Форуму: Сергій Марченко

Міністр фінансів України
У березні 2020 року призначений Міністром фінансів України.

Розпочинаючи з 2002 року працював на різних посадах в Міністерстві фінансів України, Державній фіскальній службі, Комітеті з питань фінансів і банківської діяльності, Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

З 2011 року працював у Координаційному центрі з упровадження реформ при Президентові України. Брав участь в розробці Бюджетного кодексу України, прийнятого в 2014 році та де було запроваджено реформу фіскальної децентралізації. Координував написання пакету законопроектів щодо зміни системи фінансування та автономізації закладів охорони здоров'я. В подальшому працював експертом в Bendukidze Free Market Center та був академічним директором спільної програми KSE та GIZ 2015-2016 років «Лідерство в державних фінансах».

Протягом 2016-2018 рр. працював заступником Міністра фінансів України.

Далі до травня 2019 року обіймав посаду заступника Глави Адміністрації Президента України.

Здобув вищу освіту у Академії державної податкової служби України та у 2002 році здобув ступінь магістра управління державними фінансами, був стипендіатом Президента України. Пізніше продовжив наукові дослідження на базі Науково-дослідницького фінансового інституту при Міністерстві фінансів та у 2009 році здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua