Спікери Українського пенсійного Форуму: Петро Чернишов

Член Наглядової ради ПрАТ «ФАРМАК»
Відомий український управлінець із більш ніж 20-річним досвідом роботи у якості СЕО та CFO. Неодноразово визнавався різними рейтингами одним з кращих топ- менеджерів України.

Фінансист за освітою, має 12 років міжнародного досвіду роботи на найвищих керівних посадах.

Усі компанії під його керівництвом демонстрували зростання, зокрема Vena Brewery (сьогодні Балтика, частина Carlsberg Group) стала лідером за EBITDA margin на російському пивному ринку. Українська частина групи – Carlsberg Ukraine під його управлянням зайняла позицію №2 за продажами, а її прибуток був вищим за прибуток першого та третього гравців ринку разом узятих.

За роки його управління компанія «Київстар» стала лідером за маржею EBITDA у Європі – і це після 4-річного падіння доходів компанії.

Наразі є успішним інвестором, в тому числі у соціально значущі для країни проекти. Зокрема, у 2015 році він заснував навчальний табір для талановитих дітей-математиків та шкільних викладачів Kontora Pi.

Закінчив механіко-математичний факультет Уральського державного університету, а згодом отримав ступінь MBA у в Кінгстонському університеті, Велика Британія.
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua