Спікери Українського пенсійного Форуму: Ольга Мусійко

HR-директорка 1+1 media
Ольга Мусійко працює в 1+1 media з 2010 року. З вересня 2019 року очолює HR-департамент Групи.

Ольга ‒ фахівець з більш ніж 13-річним досвідом в сфері HR. Має успішний досвід впровадження та оптимізації основних HR-політик і процедур, розробки систем стимулювання персоналу, аналізу та планування витрат на оплату праці, побудови грейдингової структури, впровадження оцінки персоналу, впровадження автоматизації HR-процесів. Володіє глибокими знаннями в галузі компенсацій та пільг.

У 2020 році 1+1 media отримала дві нагороди Премії HR-бренд Україна 2020 – в основній номінації «Столиця», а також в партнерській номінації «Diversity&Inclusion» від компанії Syngenta за соціальний проєкт #забутипровік. Зокрема, за програму стажування для кандидатів елегантного віку, яку реалізували в рамках ініціативи.

Крім цього, у квітні 2020 #забутипровік відзначили на Премії Randstad Employer Brand Research як проєкт, який позитивно впливає на імідж компанії та має велику соціальну цінність.

У грудні 2019 року Ольга Мусійко увійшла до рейтингу Sупер HRD 2019 від Hurma.

Раніше працювала в телекомунікаційній компанії Nokia Siemens Networks, де відповідала за роботу з персоналом в регіоні Північно-Східна Європа. Має сертифікат Certificate in Global Remuneration.
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua