Спікери Українського пенсійного Форуму: Григорій Овчаренко

Директор, Голова підрозділу з управління локальними активами ICU, Голова Ради Всеукраїнської асоціації недержавних пенсійних фондів (ВАНПФ)
ICU - незалежна фінансова група, що надає послуги з управління активами і приватним акціонерним капіталом, брокерські послуги, а також займається венчурними інвестиціями. Григорій Овчаренко приєднався до ICU у 2016 році як керівник з управління локальними активами. До сфери його відповідальності входить весь локальний бізнес групи, включаючи пенсійні фонди та роботу з інституційними інвесторами.

З січня 2020 року Григорій є Головою Ради Всеукраїнської асоціації недержавних пенсійних фондів (ВАНПФ), яка сприяє розбудові надійної системи накопичувального пенсійного забезпечення в Україні. Асоціація об'єднує фонди, які обслуговують близько 70% рахунків НПФ в Україні.

Григорій має понад 20 років досвіду на керівних посадах в інвестиційній та маркетинговій галузі. До роботи в ICU, він понад шість років працював на посадах Генерального директора «ОТП Капітал» та члена Ради «ОТП Пенсія». З 2007 до 2010 очолював компанію з управління активами «Сократ», яка була визнана журналом Euromoney найкращою компанією з управління активами в Україні у 2008 році. З 2000 по 2007 працював на посаді Генерального директора представництва компанії Altadis в Україні.
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua