Спікери Українського пенсійного Форуму: Елла Лібанова

Директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України, доктор економічних наук, професор, академік НАН України
Є відомим економістом та демографом.

Трудову і наукову діяльність розпочала з 1971 року у Київському інституті народного господарства ім. Д.С. Коротченко, до пройшла шлях від посади старшого інженера до завідувача відділом у Раді по вивченню продуктивних сил України НАН України.

В період з 2000 по 2005 рік працювала науковим консультантом Президента України.

У 2003 році Президія Національної академії наук України ухвалила рішення про затвердження на посаді заступника директора з наукової роботи Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, створеного нею разом з академіком НАН України С.І. Пірожковим, а з 2007 року вона обіймає посаду директора.

У 2002 році Указом Президента України присуджено звання Заслуженого економіста України. Цього ж року її обрано член-кореспондентом НАН України за спеціальністю "економіка праці".

У квітні 2009 року обрано академіком НАН України за спеціальністю "соціоекономіка" та затверджено на посаді академіка-секретаря Відділення економіки НАН України.

Була керівником багатьох робочих груп з підготовки тематичних доповідей, є незмінним співавтором доповідей про людський розвиток в Україні, які готуються під егідою ООН. Є автором створення оригінальної методики вимірювання людського розвитку на рівні областей, що одержала статус офіційної та використовується Держкомстатом України для щорічних розрахунків. Була керівником робочої групи і співавтором Концепції та Стратегії демографічного розвитку України до 2015 року.

Має понад 200 наукових праць, опублікованих у вітчизняних і міжнародних виданнях, з них більше 30 — у спеціалізованих виданнях ООН, Світового банку, ЮНІСЕФ, МОП та інших впливових міжнародних організацій.

Нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2003), Подякою Кабінету Міністрів України (2004), Орденом княгині Ольги III ступеня (2009), Орденом княгині Ольги II ступеня (2013).

У 1971 р. закінчила Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченко.
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua