Спікери Українського пенсійного Форуму: Анна Захараш

Директор із корпоративних комунікацій Київстар
Анна має понад 16 років досвіду управління інтегрованими комунікаціями. Вона очолювала цей напрям в таких компаніях як SUN Interbrew (InBev) Ukraine, телеканал «Україна», TNK-BP. З 2016 року є директором із корпоративних комунікацій в Київстар.

Анна має диплом Chartered Institute of Public Relations (UK) і Chartered Institute of Marketing (UK). В даний момент отримує Executive MBA в Sheffield University (UK).

Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) є сферою інтересів та діяльності Анни від початку кар'єри. Серед основних соціальних проєктів Київстар, у реалізації яких Анна була безпосередньо задіяна, - освітній проєкт «Смартфон для батьків»; соціальна платформа "Sharity"; програма «Підприємництво та інновації» для школярів в рамках "GoCamp"; спільна ініціатива з Національною поліцією України «Пошук дітей».

У 2019 році з ініціативи Анни Київстар запустив освітній проєкт та першу школу мобільної грамотності для старшого покоління «Смартфон для батьків». Ініціатива ставить собі за мету подолати цифровий та як наслідок емоційний розрив між поколіннями, а також зруйнувати вікові стереотипи щодо технологій у суспільстві. Проєкт підтримало Міністерство цифрової трансформації України та у лютому 2020 року розмістило однойменний освітній курс на національній платформі «Дія. Цифрова освіта».

У 2020 році Анна стала співголовою Комітету з корпоративної соціальної відповідальності Європейської Бізнес Асоціації в Україні. Пандемія COVID-19 змінила спосіб ведення бізнесу та комунікації, тому основною метою комітету в 2020 було допомогти членам адаптуватися до нової реальності. Ці заходи стали платформою для обміну досвідом та створення нових партнерських відносин, де експерти з питань КСВ, персоналу та PR ділились своїми найкращими практиками для підтримки бізнесу та громад.
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua