Спікери Українського пенсійного Форуму: Анатолій Царенко

Доктор медичних наук, завідувач кафедри паліативної та хоспісної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
Є експертом та членом робочої групи Директорату якості життя МОЗ України з питань паліативної та хоспісної допомоги. З 2010 р. за час роботи на кафедрі паліативної та хоспісної медицини НМАПО імені П.Л.Шупика та в міжнародних проектах здобув значний досвід підготовки навчальних програм для різних категорій слухачів, проведення циклів тематичного удосконалення для більше 3 тисяч лікарів і середніх медичних працівників, проведення тренінгів, семінарів, конференцій та інших навчальних заходів в якості викладача/тренера у т. ч. у дистанційному форматі.

Заступник Голови, член правління, в.о. голови Київської міської організації ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги».

Автор і співавтор понад 200 наукових публікацій та 50 навчальних програм, навчально-методичних посібників, підручників для медичних і соціальних працівників, волонтерів, працівників ТЧХУ та широких верств населення. Співавтор підручника «Паліативна та хоспісна допомога» для студентів вищих медичних закладів освіти (2017) і навчально-методичних посібників «Актуальні питання паліативної та хоспісної допомоги у практиці сімейного лікаря: навчальний посібник для лікарів-інтернів і лікарів-слухачів закладів (факультетів) післядипломної освіти (2017) та «Паліативна допомога: організаційні, фармацевтичні та клінічні аспекти знеболення» (2019).
Контакт:

Лідія Озадовська
Керівник з комунікацій
pr@pensionforum.org.ua
+380 (96) 087 07 97
Організатор

Благодійний Фонд "Let's Help!"
letshelp.com.ua
member of
Інформаційний партнер трансляції:
liga.net
Креативний партнер:
Брендінгова агенція Galagan
Сайт розроблено:
Orbiter Agency
Партнер: dipserv.com.ua